Top.LV

3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Lilule lilule@inbox.lv
veelreiz...
Gribeetos Jums pateikt paldies, ka speejat tik aatri atbildeet - tas tieshaam ir patiikami:))) bet par medikamentiem es Jums nepiekriitu, jo tie nodara ljoti daudz ljaunuma cilveeka Augstaakajam Es.
A.T.
:) Ar cilvēka Es netiks galā ne medikamenti ne speči. Taču pirmsākumā šo Es! ir jāprot saglabāt, un diemžēl cilvēkiem ar šizofrēnijas pazīmēm to izdarīt ir grūtāk.

 
 Lilule lilule@inbox.lv
Veelreiz par shizofr...
Sveicinaati veelreiz:)! Mani interesee ko Juus saprotiet ar terminu - bioenergjeetiskaa lauka attiiriishanu? vai tas ir process, ko veicat tikai Juus (vai ar to juus domaajat par auru, vai kaa..), un vai juus tiesaam domaajat, ka ar muusdienu psihotropo utt. medicinas tabletiiteem var veixmiigi aarsteet- nu teiksim vismaz uzlabot, psihiski slimo pacientu staavokli?...Shiis zaales nodara vairaak ljaunuma nekaa labumu. varbuut aareeji ir redzmi uzlabojumi - bet kaa zinaams cilveex nav tikai galjas gabals - bet kaut kas daudz sarezhgjiitaax :)
A.T.
Bioenerģētiskā attīrīšana nav termins, tas tiešām ir process. Medikamentu lietošana novērš simptomus ...

 
 Lilule lilule@inbox.lv
shizofreenija
Labdien! Mani interesee vai Juus zinaat kaa aarsteet shizofreenijas slimnieku ar pashnaaviibas tieksmeem? Ja jaa-tad, ja driixt jautaat..., kaadas metodes Juus pielietojat?
A.T.
Lai izvēlētos individuāli vispiemērotāko ārstēšanas veidu, ir nepieciešama vairāku speciālistu konsultācija. Šizofrēnijas slimniekam ir jālieto medikamenti, tikai ar psihoterapijas metodēm un bioenerģētiskā lauka attīrīšanu šo slimību izdziedināt nevar.

 
 Sabine alonciks@inbox.lv
:)
jus teicat, ka valodas raustisanu ir iespejams arstet.. gribu zinat kur to var arstet.. vai ir kadi speciali lidzekli(zales u.tml.)?? un kur atrodas dziednieku saloni???
A.T.
Ārstēšana: Jums nepieciešamas būt pasargātai no jebkura veida fiziskās vai morālas vardarbības kā dzīvē tā arī grāmatās, filmās no kliegšanas un no skaļuma vispār...
Pamēģiniet no sākuma griezties pēc palīdzības pie kāda speciālista mediķa. Ja tas nav līdzējis, tad zvaniet man pa tālr: 6216312 un piesakieties uz vizīti.

 
 krauklis inbox.parsla meiere
melna gramata
sakiet luudzu vai 6 un 7 mozus gramata ir viens un tas pats? un kas ir ieksa melnajaa gramataa? ar lielu cienju iesaaceejs mags...
A.T.
Pēc informācijas, kura atrodama internetā 6, 7 Mozus grāmata ir viens un tas pats, kas melnā grāmata. Izskats - melnas lapas ar baltiem burtiem. Saturs - buršanas, garu izsaukšana...

 
 Veta
veseliba
Sakiet ludzu vai varat palidzet pie olnicu cistam. varbut varat pateikt ko pati varu darit sava laba?
A.T.
Ja cista jau ir, tad grūti vairs ko ieteikt. Taču izdziedināt cistu ir iespējams, un tas notiek vairumā gadījumu, kad ar šādu problēmu pie manis griežās.

 
 Gunta gunta.h@inbox.lv
Lugums pec padoma
Labdien! Ja iespejams loti veletos uzzinat Jusu domas sada jautajuma:
2001. gada pavasari biju pie kadas slavenas karslicejas, kura teica, ka manam milotajam cilvekam ir vezis un atlikusi 5 gadi dzives. Vinam ir 56 gadi, bet vins nezina par manu zilnieces apmeklejumu. Mes neesam oficiali precejusies, jo es, godigi sakot, nezinu ko darit...ticet sim paregojumam vai ne. Ko Jus ieteiktu darit?
A.T.
Vai viņam patiešām ir konstatēts vēzis, vai šis 'vēzis' ir tikai kāršlicējas pareģots?
Ieteiktu neticēt šim pareģojumam un nekādā gadījumā vēl arī tajā neiesaistiet miļoto cilvēku. Nepazīstu nevienu, kurš spētu pareģot rītdienas notikumus kur nu vēl notikumus, kuri risināsies pēc 3, 5, 7 gadiem.

 
 ilze
melna gramata
vai jums gadijuma nav informacijas kur var dabuut melno gramatu?
A.T.
Nav gan. Kam ir šī grāmata, tas no viņas nešķirsies, nopirkt to arī nekur nevar. Kādreiz (1919-1940) viens tās eksemplārs bija Valsts bibliotēkā. Varbūt, ka Latvijas Nacionālā bibliotekā arī tagad viņš ir atrodams.

 
 Rita
probleema
Labdien,
mans deels (10 g.v.) pa nakti slapina gultaa. Vai Jus variet kaut ko ieteikt/ palidzet?
A.T.
Šo problēmu ir iespējams novērst. Vajadzētu atvest viņu pie manis uz pieņemšanu.

 
 magicboy kakjiic18@inbox.lv
atkal es
paldies, par atbildi, tachu varu pateikt, ka man ir tikai 18 gadi, bet taas raduburves jau ir mirushas, pirms es piedzimu, palika tikai vecteeva maasa laukos un vecvecmamma, kaa man riikoties? vai tikties ar vinjaam, un luugt, lai nodod zinaaanas?
vai arii varu sanjemt sho informaaciju no kaada cita?
un vai Juus, luudzu, nevareetu pastaastiit kas ir "hoodoo"?
A.T.
Vajag lūgt lai viņas nodod Jums zināšanas. Ir iespēja saņemt tās arī no citiem, bet savējie tomēr dalīsies visos noslēpumos, protams, ja uzskatīs, ka esat gatava tos saņemt un pienācīgi pielietot. Nezinu, kas ir hoodoo, varbūt domāts ir woodoo?


 Sabine alonciks@inbox.lv
Ludzu palidziet.. :(((
es nezinu vai si ir ista lapa kur meklet palidzibu, bet man ir loti sasapejusi problema... jau vairakus gadus es raustu valodu. Tas man sagada lielas grutibas macibas, jo neesmu spejiga normali paskaidrot savu domu vai ari sarunaties ar cilvekiem. Visu laiku domaju ka tas ir uztraukuma del, bet esmu sapratusi ka tas ta nav. Es tiesam gribetu uzzinat ka man tikt vala no sis problemas. Varbut ir kads specials veids ka to arstet. (es pat nezinu vai ta ir slimiba.. es vispar nezinu kas tas ir).
A.T.
Valodas raustīšana ir vai nu iedzimta, vai iegūta, ja iegūta, tad visticamāk tā tomēr ir uz nervu pamata. Jāgriežās pēc palīdzības pie attiecīgās nozares speciālistiem. Ja viņi nepalīdz, tad iespējams, ka vainojama kāda enerģētiska iedarbība, tādā gadījumā var meklēt palīdzību pie dziednieka vai vārdotāja.

 
 magicboy kakjiic18@inbox.lv
nereaala interese
Sveiki,ilgi netaa mekleeju saitus, kas saistiiti ar magjiju utt., varu teikt taa- man rados gan no maate, gan no teeva puses ir bijushas dziednieces, vaardotaajas utt., bet tagad vecvecmammai piemiit "ljaunaa acs", es visu laiku aizdomaajos par savaam speejaam, jo zinu, ka kautkas nav kaa normaalam cilveekam, vai, Juus, luudzu, nevareetu ieteikt kaa var attiistiit shiis speejas, un kaa var kljuut par magu?
ar cienju_magicboy
A.T.
Jūsu radu raksti norāda uz to, ka Jums diezgan daudzus noslēpumus bija jasaņem 'mantojumā'. Vislabāk attīstīt spējas ir meģināt tās pielietot praktiski. Magu skolu Latvijā nav.

 
 kristietis www.baznica.lv
vienkarsi
tas ko tu dari-pats zini nav no Dieva-vari protams izdzest so komentu...bet tas nav no Dieva, tu dari netiras lietas, tu kalpo satanam...
Miljie cilvek-Dievs ir vienigais dziedinatajas, vieniga patiesiba , vienigais celjs, nevis kaut kadi burvji, viltus praviesi, magi...un kur nu vel okultisms...Bibele tas raxtits-STAV RAKSTITS...
Milieneticietkatram garam, bet parbaudiet garus, vai vinji ir no Dieva, jo daudz viltus praviesi ir izgajusi pasaule...Amen
Jezus tika krusta sists musu greku delj,vinjs ir vienigais celjs pie Teva..
Meklejiet pie ta Kunga palidzibu, ludziet, un jums taps dots...
un nepalidzes ne Tiltinja Kungs, nekads cits dziednieks un burvis-Dievs stav visam pari, kas tevi radijis...Dievs ir tas kungs, muzigi muzos:)
Lai svetiga diena;)
A.T.
Nu ja, palīdz tikai Dievs.!? Tātad visi, psihologi, psihoterapeiti, dakteri, dziednieki ir sātana kalpi...
Dažas sektās cilvēki jau ir aizgājuši līdz absurdam, mirst, bet pēc palīdzības nekur negriežās, tikai turpina lūgties, lūgties, lūgties...

 
 zizis ilzemade@inbox.lv
jautaajums
Sakiet, ja cilveeks pats juut, ka vinjam piemiit kaadas speejas, tikai pat to neizprot, vai labaak ir griezties pie kaada, kursh var to paarbaudiit, jeb gaidiit "savu skolotaaju", kaa teikts: "kad skolnieks ir gatavs, tad skolotaajs pats atrodaas"?
Vai Juus varat noteikt, kaadas speejas cilveekam piemiit? Jo katraa no mums ir kaadas iipashas speejas.
A.T.
Kaut kādas spējas piemīt jebkuram cilvēkam, bet par īpašām tās var pārvērst tikai tās izprotot un izkopjot. Bez cilvēka kurš iepazistina ar pamatiem, to izdarīt būs grūti. Nav konkrētas adreses kur gaida skolotājs, tāpat arī nav gatava recepte kā izprast savas spējas.

 
 eliina
par miilestiibu
Sveiki, man galiigi neveicaas miilestiibas jomaa, vai to var mainiit ar Juusu paliidziibu? Paldies, Jums par so jauko lapu:))
A.T.
Vajadzētu konkrētāku informāciju, un ko tieši ir nepieciešams panākt. Atrakstiet man uz e-pastu.

 
 signe signe@banda.lv
foto!
Triis meneshus atpakalj, sieviete- kurai izdevaas aizmaanit pie sevis manu viiru nofotografeejaas kopaa ar muusu 2 berniem un savu meitu. Tagad deelam /12.g / sakushaas problemas ar sirdi./Agraak nekaa tada nebija./Vins nevar skriet un pat aatri iet, saap sirds. Tas notiek jau nedelju....... ar meitu viss kaartiba .. ceru protams.,ka viss buus ari turpmaak taa).!
Zinu ,ka ar foto palidzibu var daudz KO izdarit, bet nekad nedomaju ,ka tas varetu skart bernus. Vai tieshaam ir tik nezheligas raganas vai burvji ,kas liek klat roku berniem!? Ko man darit? Esmu nikna!
A.T.
Ļauniem cilvēkiem ar šādām spējām vienalga kam kaitēt bērnam, pieaugušam vai dzīvniekam.
Noskaitiet pie sevis šos vārdus (domājot par dēlu)
" Sirds asins tā aug. Divas līnijas iekš sirds, to trešo sauc Dieva gribēšana. Sirds asinis stāvi tu mierīga. Iekš tā vārda Dieva Tēva + Dieva Dēla + Svētā Gara vārdā. Amen + "
Nav vajadzības sevi plosīt ar niknumu pret ļaundari. Lai Jūs nomierina doma, ka cilvēki kuri sūta ļaunumu uz citiem, agri vai vēlu paši to saņem atpakaļ.

 
 Erika Caps2000@inbox.lv
sāpes
Labdien! Man ir mugrkaula diska truuce, kaa rezultaataa ir nervu saknites kompresija un nepaartrauktas saapes kaajaa un muguraa, jau pusgadu nevaru naktiis guleet. Esmu bijusi uz laazerterapiju, masaazhu un pie diviem dahzaadiem fizioterpijas aarstiem, kas ar rokaam "ieliek" mugurkaula skriemeljus vietaa. Nekas nepaliidz. Ko Juus sakat par sho probleemu, vai Juus vareetu man paliidzeet un nonjemt saapes?
A.T.
Ar bioenerģētiku novērst disku trūci nevarēs, bet sāpes gan ir iespējams noņemt.

 
 Aiga pioar@inbox.lv
jautajums....
Esam talu prom (es ar toposo virinu),mums itka vis ir labi,bet diemzel neveicas -mans milais nevar atrast darbinu lai gan vins ir elektrikis,inzenieris!( vinam ir cits darbins tikai ar to mes nevaram normali iztikt.)-Vel liels parads banka kurs driz ir jaadod. Es pati ari nestradaju( ieprieks man kadus divus gadus neveicas ar darbiem mainiju tos ka zekes),jo gaidam mazuliti un tagad mums vel prieksa kazas.Tas vis ir tik sarezgiti ka nemaz negribas par to domat! Gribeju pajautat vai tas nav kads lasts? Un ka lai tad to nonem seit taluma? P.S. Jau ieprieks paldies!!:-)
A.T.
Tas nav lāsts, naudas problēmas ir ļoti daudziem cilvēkiem. Varbūt nepieciešams vairāk uzņēmības un nākotnes plānošana atbilstoša savām iespējām... Var pamēģināt nokodēt jūs uz veiksmi, atsūtiet savus foto uz e-pastu.

 
 Luīze luiize...@inbox.lv
Alkohols - caureja.
Man jau 4 gadus ir problēmas ar vēdera izeju. Esmu taisījusi dažādas analīzes, bet tā arī ārsti nav spējuši uzstādīt diagnozi, respektīvi, nav arī zāles, kas varētu man palīdzēt. Tā nu viss stāv uz vietas. Turklāt jāpiebilst gan, ka lietoju regulāri alkoholu. Šķiet, ka tas varētu būt saistīts. Gribēju tikai uzzināt, kā, lai tiek vaļā no caurejas un dzeršanas? Vai tas maz iespējams? Pie kā, lai griežās pēc palīdzības?
A.T.
Tas varētu būt saistīts ar traucētu aknu darbību, savukārt tā rodas no alkohola lietošanas. Vēl par iemeslu var būt nepareizs ēšanas režīms un Jūsu organismam nepiemērotas pārtikas produktu regulāra lietošana.
Palīdzēt var. Jūs nepieciešams atbrīvot no alkohola atkarības un būs jāievēro diēta. Pēc palīdzības variet griezties arī pie manis.

 
 Kolegis
melna stipa
Ja es spetu palidzet ka vairak, tad palidzetu, bet man nav nekadu dizo speju, man ir tikai teoretiskas zinasanas.. :)
Vai nedomajat kadreiz rikot apmacibas kursus dziednieciba?
A.T.
Teorētiskās zināšanas agri vai vēlu ir jāsāk pielietot praktiski.
Par kursiem neesmu domājis un laikam nekad līdz tādiem neaizdomāšos. Man nepatīk šis dziednieku ražošanas konveijers. Dziedniekam, zintniekam var būt tikai daži mācekļi, pārsvarā viens vienīgs.


 eva meandra@one.lv
magjija
kaa juus veerteejat muusu religjiju-kristietiibu, kuraa diezgan kategoriski tiek noliegts dariit shaadas lietas kaa-burvestiiba, magjija... Vai jums neliekas ka taa tomeer ir cilveeka briivas izveeles liegshana (pieburt miljoto cilveeku...)? Nu tikai vienkaarshi vienpersoniska izveele...
A.T.
Esmu jau vairākkārt atbildējis uz līdzīgiem jautājumiem par buršanām. Tās cilvēkam laimi nenes un attiecības kuras būvētas uz tik ļodzīga pamata ieved vēl lielākā "purvā".
Reliģija kategoriski noliedz visu, kas ir saistīts ar okultismu. Tomēr tā ātri ir aizmirsusi, ka tā saucamā 'Melnā grāmata' grāmata kurā aprakstīts kā var nolādēt un noburt ir... Mozus sestā un septītā grāmata, kas tikai mūsdienās ir izņemta no Bībeles!

 
 sieviete
melnaa striipa
Es nedomaaju, ka vaina ir manii, kaut gan esmu nosleegta, uzskatu sevi par tiiri optimistisku un gaishu cilveeku. Tachu, ja to nebuushanu peedeejaa laikaa ir tik daudz, ka optimisma saak pietruukt? Es nerakstu, ka neticu, man nav bijusi saskarsme ar dziedniekiem - kaut gan mana vecvecmaaminja aaresteeja rozi un nonjeema laastus.
Es tikai saku, ka ieieshu kabineetaa - apseediishos un ko taalaak? Nebirst man tas runaajamais ...
A.T.
Visvieglāk cilvēkam ir pateikt, ka 'vaina ir viņā pašā'... šis domu grauds gan piederēja tā saucamajam "Kolegim", lai nu viņš pats par to atskaitās.:)
Laikam jau Jums tiešām vajadzētu atnākt pie manis uz pieņemšanu, jo jums man nekas nebūs jāstāsta, es pats visu pastāstīšu...

 
 Anderhils
vienk. lieliski!!!`
Kā es priecajos ka atradu so lapu, jo man patik vis kas saistits ar ticejumiem un magiju, latviesu valodaa lapas par magiju un tml. ir loti maz!!!siz lapas dizains vareeja but nedaudz interesantaks, bet saturs ir vienkarsi perfekts!!!!taa tureet!
A.T.
Laikam būs jasaka: "Neskati vīru (lapu) no cepures!" :)
Drizumā lapa tiks papildināta, gatavojās materiāli par zīlēšanu ar Taro kārtīm, spēļu kārtīm, buramie vārdi aizsardzībai un diezgan plaši maģijas sadaļā.
Tā kā ienāciet vēl!

 
 Intresants
Par citu dziedniecibas sistemu
Sveicinati.
Velos zinat jusu subjektivo viedokli par REIKI dziedniecibas sistemu.
Jau ieprieks paldies!
A.T.
Jebkura metode vai sistema ar kuras palidzibu var uzlabot veselibu, tapat ari dzives uztveri, ir tikai apsveicama.

 
 Kolegis
melna linija
Nu re, vaina patiesiba ir tevi pasa un ne lasts vainigs, bet domasanas veids, pasaules uztvere, taja starojuma frekvence, kuru tu raidi, tava noslegtiba un ari dziednieks nepalidzes, ja nemainisi savu pasaules uztveri ;) Visa magija jau iedarbojas tikai uz tiem, kas tai tic..
A.T.
Domāšanas veids un noslēgtība lielā mērā ir saistīti ar rakstura īpašībām. Ne jau katram patīk stundām stāstīt par savām likstām svešam cilvēkam, kaut arī ārstam. :)
Maģija tiešām iedarbojās tikai uz tiem, kas tai tic, tas jau ir tikai loģiski. Katram pasaule ir tāda kādu viņš to ir iedomājies, ja mūsu apziņā ir vieta maģijai, tad līdz ar to tai piemīt arī spēks ietekmēt cilvēku...
Zem apzīmējuma maģija slēpjās ne tikai lāsti un buršanās. Tai ir daudz plašāks interešu loks.;) Pēc būtības maģija ir manipulācija ar realitāti caur savu Gribu.

 
 sieviete
arii melnaa striipa
Uz manu jautaajumu jau daljeeji ir atbildeets ieprieksheejaa teemaa. Bet, ja shii melnaa striipa tik tieshaam ir ievilkusies un saakas depresija, kaadu paliidzibu, padomu es sanjemtu, aizejot pie Jums uz konsultaaciju? Kaa tas notiek?
Esmu bijusi pie psihologa, bet taa ir zemee nomesta nauda. Esmu cilveeks, kas nevar stundu aizrautiigi staastiit par savaam probleemaam. Es nerunaaju un aarsts teica, ka man nevar paliidzeet, jo esmu paaraak nosleegta.
A.T.
Lai Jums rastos iespēja tikt arā no šīs melnās strīpas, ir nepieciešams likvidēt to negatīvo enerģētiku, kura ir sakrājusies pa šo neveiksmēm pilno laika periodu. Pricipā tas ir pamatu pamats ko veic dziednieks, attīra cilvēka enerģētiku, auru, biolauku.

 
 Zanda zanduks@yahoo.com
Vai tieshaam laasts?
Man Juusu maajas lapu ieteica pazinja. Apskatiijos - tiiri taa nekas.
Lieta taada, ka visa dziive ir iegriezusies pilniigaa melnaa striipaa - kaut vai peedeejo meeneshu notikumi - esmu nervoza, no taa metas augonji, kliedzu, psihoju - ciesh mazaa meitinja, viirs. Iemesls - pilniiga neapmierinaatiiba ar dziivi, esmu pat domaajusi par pashnaaviibu, jo viss ir galiigi garaam - ne taa, kaa biju iedomaajusies. Man ir viirs, - par kuru varu saciit "esmu dzimis neveiksminieks" - shis cilveeks un gjimenes nauda ir divi nesavienojami jeedzieni - visu laiku finansu smago nastu velku es, bet saaku saljimt. Viirs pa to laiku iekuljas visaadaas kjezaas - shodien uz liidzenas vietas seetaa iebrauca kaiminja smalkajaa mashiinaa - kaapeec - nevar paskaidrot, taa shaadas lietas notiek 10 gadu garumaa.
Man atkal 2 meeneshu laikaa smagi sakoda pashas miiljais suns, jo vienkaarshi staigaaju kaa meenesseerdziiga un uzkaapu dziivniekam virsuu. Esmu pienjeemusies svaraa pa 30kg, jo vieniigaa bauda ir paeest. Man visu laiku metaas augonji. Ja nebuutu meitinjas, noteikti arii manis vairs nebuutu, jo neatceros, kad vispaar kaut kas labs muusu dziivee ir bijis ( atskaitot beerninju ). Katru jaunu dienu gaidu ar shausmaam, kad atkal buus kaadi suudi.
Laikam paarak gari sanaaca, bet seezu tagad ar savu sakosto kaaju un 70 Ls paraadu kaiminjam par mashiinu un atkal domaaju, cik viegli buutu aiziet no shiis dziives.
A.T.
Tas, ka dzīvē 'baltā strīpa' nomainās ar melno un otrādi ir tikai normāli. Tomēr ja 'melnā strīpa' ir pamatīgi ievilkusies, tad pirmais par ko mēs aizdomājamies, ir apmēram, laikam esmu nolādēts! Jūsu gadījumā tiešām ir pamats tā domāt, jo ja neveicās pilnīgi VISĀ! tad laikam jau negatīvā enerģija ir sasniegusi savu kritisko massu... Nepieciešams likvidēt šo negāciju cēloni, izveidot aizsardzību. To izdarot ir pamats cerēt, ka dzīve sāks sakārtoties. Un lūdzu nekad nezaudējiet kaut jel mazāko cerību, jo ja Jūs pati padosieties... palīdzēt nebūs spējīgs vairs neviens.

 
 ince
alkahols
Man draugam ir problemas ar alkaholu, ka vinam varetu palidzet, lai vins to nezin, jo pats uzskata, ka vinam problemu nav.
A.T.
Palidzet var. Atrakstiet man uz e-pastu.

 
 zoom
...
paldies par to passu...:) AA un gribeeju piebilst ka juusu maajas lapa ir lloti interesanta! Tachu vai juuus pats ticat visaam taam burvestiibaam?
A.T.
Es uz tām nepaļautos, viss spēks ir mūsos pašos...:) Taču kā savdabīgs stimuls gribas koncentrācijai, tās tomēr var kalpot.

 
 zoom
saapes
nju es vispaar biju domaajusi teiksim kautkaadas...domaam...vai kautkaa taaa saistiiti...taa jau protams ka kaa diagnoze paraadaas tas viss ko juuus mineejaat. Tachu ceelonis man intereseee.Savaadaak jau nebuutu to rakstiijusi ssinii maajas lapaa ;))
A.T.
Pat šajā lapā... nav iespējams... nepazīstot cilvēku... viņa dzīvesveidu, ieradumus, pēc dažām rindiņām viesu grāmatā, izanalizēt tā dzīvi no šūpuļa līdz šaj dienai un tādā veida rast cēloņus konkrētai slimībai... ;)


 zoom
kakla saapes
man ir taada probleeema ka ir ljoti juutiigs kakls... Man tas biezzi saap. Vai tam ir kaads izskaidrojums?
A.T.
Gļotādas iekaisums, osteohondroze... tie ir minējumi. Precīzu diagnozi varētu noteikt tikai Jūs izmeklējot.

 
 Landers
...
Vai sajos laikos varetu darboties tada veida shema, ka interesents nosuta savu vai tuvinieka foto un parskaitot noteiktu naudinu uz noradito rekinu sanem atbildi elektroniska veida.
A.T.
Ja ir iespeejas, tad var darboties arii jebkura sheema. Tomeer personiigais kontakts ir efektiivaaks.

 
 mareks www.marchelito.one.lv
neveiksmes
loti neiet naudas lietas un veiksmes ari nav kaut gan es loti dauz stradju vai ir iespeja man palidzet.paldies.
A.T.
Ja neveiksmu josla turpinās jau ilgāku laiku, tad iespējams, ka tās izcelsme ir līdzcilvēku nenovīdība, skaudība. Šādā gadījumā varu Jums palīdzēt, nepieciešams noņemt šo iedarbību un izveidot aizsardzību.

 
 Ints
slikts garigais
Nav jau katru ritu, bet tiesi tad, kad agrak jacelas. Man jau liekas ka tas ir diezgan saistits ar to, ko piedzivoju nakti savos sapnos, kadus cilvekus redzu. Kas tad reali ir sapnis, ja tas ta spej ietekmet dzivi?
A.T.
Dzīvi ietekmē vienalga kas kam tiek pievērsta īpaša uzmanība un par to tiek pastiprināti piedomāts. Tikai reti sapņi ir kaut ko pareģojoši. Sapņi lielākoties rodās no mūsu dienā gūtiem iespaidiem un tiem nu nekādi nevajadzētu ietekmēt garastāvokli no rīta, slikts sapnis vienkārši ir jāaizmirst.

 
 skumja lauveniteu@tvnet.lv
krapsana
Palīdziet,ka tik ar sevim gala,esmu smagi piekrapta neuzticiba,man melo un melo????
A.T.
Viss atkarīgs no tā vai Jūs vēlaties turpināt attiecības ar krāpnieku, vai nepieciešama palīdzība atbrīvoties no tām? Rakstiet man uz e-pastu.

 
 Andzela 27media@inbox.lv
dusmas
Man ir 12.g dels. Vins visu laiku ir neapmierinats un dusmigs uz visu gimeni. Ja saplesas ar mazo brali, tad tikai ar durem tiek risinata problema. Man ir teicis visadas sliktas lietas, ka ienist gribetu lai es nospragtu un utt. Kad vinu salamaju tad raud un grib iet prom no majam. Nezinu ko lai dara. Pie psihologa bijam gadu atpakal un vina teica, ka viss ir kartiba, ka druscin ir izlaist. Nezinu ko lai dara Es pat darbu nomainiju lai butu majas pie abiem berniem. Varbut man var kads dot padomu, ko lai daru?
A.T.
Ar pusaudžiem patiešām ir grūti. Raksturu viņam vairs nepārveidosi, bet prātiņa, lai apzinātos savu rīcību tam vēl nav... Puikas tomēr var mēģināt pieveikt ar nelokāmu! stingrību un personīgu piemēru.

 
 Sonja
agnesei fff
Ziidainnu veseliba ir saistīita ar vecaaku savstarpeejāam attiecibaam, darbiibu (arii vecvecaaku)un attieksi pret pashu beernu. Bez tam beerns liidz pat 10g vecumam var buut gariigi saistiits ar maati - izjuut visu to, ko juut maate.

 
 Ints
slikts garigais
Ar ko butu izskaidrojams tas, ka no ritiem regulari man ir slikts garigais? Kaut kads tads ta ka satraukums, stress, bailu izjuta, nedrosiba, kompleksi, kaut ejot gulet jutos labi, viss ta ka normali.
A.T.
Tas varētu būt saistīts ar to, ka Jums ir vienveidīgs, monotons dzīvesveids. Noteikti dienās kad ir paredzami kādi priecīgi vai neordināri notikumi, Jums no rīta ir pacilātāks noskaņojums.
Ja filozofēt: pieņemts, ka aizmiegot mēs piedzīvojam mazu nāvi, sanāk, ka mostoties mēs itkā pa jaunu piedzimstam. Varbūt tās ir bailes no neziņas, ko nesīs jauna diena.:)
Fizioloģiski: visdrīzāk, ka tas ir dēļ palēninātas asinsrites no rītiem.

 
 agnese fff
slimibas
Kā var slimība rasties no sliktām domām un sliktiem darbiem,piemēram ,zīdaiņiem!!!
A.T.
Nevar! Vai tad no manas puses tas kaut kur tiek apgalvots? Zīdaiņa veselība nākot pasaulē lielā mērā ir atkarīga no mātes "pasaules uztveres".
Kā attiecināt uz zīdaini [ 30/08/2005 13:46 'Sonja' rakstīto "Slimiibas tiek dotas kaa briidinajums par muusu nepareizu riiciibu vai sliktaam domaam." ] Varētu pamatot tikai viņa pati.

 
 Landers
...
Sakiet ludzu kaa ir ar problemu risinashanu saviem radiniekiem? Vai butu nepiecieshams ''skats no malas''. Un kaa ar savam pasha problemam?
A.T.
Radiniekiem var palīdzēt, sākumposmā traucēklis ir ļoti līdzīgie enerģētiskie lauki, tomēr tas novēršams pastiprināti izmantojot domu enerģiju. Sev: pirmkārt, pats ievērojiet to ko iesakiet citiem. Otrkārt, nekad neatļaujiet slimībai vai kādai problēmai būt stiprākai par jums.

1 2 3 4 5 6 7 8 9