Top.LV

jaunava

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. augusta līdz 1. septembrim, skaitās pirmās dekādes Jaunavas. Pirmās dekādes Jaunava nenovērtē sevi, tāpēc var justies dzīvē nepilnvērtīgi. Neticība sev var būt pretrunā ar vēlmi cilvēkos tomēr parādīt savas spējas, radošo potenciālu. Vienmēr dzīvē tiecas pēc pilnveidošanās, nekad nav apmierināta ar sasniegto. Dzīvē mīl skaisto, bet nereti pārāk nododas darbam, nepaspēdama izbaudīt pārējo. Var gadīties, ka pati sev uzliek dažādus ierobežojumus, baidās no lielām pārmaiņām, nezināmas nākotnes. Reizēm savus talantus aprok jau bērnībā, uzskatot, ka tāpat neko nesasniegs. Nevajadzētu būt tik nopietnai attieksmei pret dzīvi, tad veiksies labāk. Otrās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras dzimušas laikā no 2. - 11. septembrim, skaitās otrās dekādes Jaunavas. Šie cilvēki ir mainīgi pēc dabas, viņiem grūti kontrolēt savas emocijas. Tas gan vairāk attiecas uz iekšējo būtību. Šo Jaunavu raksturs tomēr ir jauks, viņas nav ambiciozas. Tie ir cilvēki, kas grib nest citiem labumu. Parasti šīs dekādes Jaunavas veiksmīgi darbojas finanšu jomā, var sasniegt augstu sociālo stāvokli, darbs viņu dzīvē ieņem lielu lomu. Tomēr tas nenozīmē, ka viņas būtu mantrausīgas. Māk līdzi just cilvēkiem, palīdzēt viņiem. Trešās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras savas dzimšanas dienas svin laikā no 12. - 22. septembrim, skaitās trešās dekādes Jaunavas Trešās dekādes Jaunavas ir spēcīgas personības, bet tas nenozīmē, ka viņu raksturs ir stiprs. Viņām varētu būt daudz talantu un spēju, bet traucē kautrība, neticība saviem spēkiem, lai tās realizētu dzīvē. Jaunava labāk iet uz visu gatavu, nekā pati kaut ko veido. Viņa visu dzīvi ir norūpējusies par savu materiālo stāvokli, tāpēc dara visu, no finanšu aspekta raugoties. Daudz un neatlaidīgi strādā, baidoties zaudēt jau reiz iegūto. Mīl stabilitāti, harmoniju. Ir kritiska pret sevi un apkārtējiem, kas reizēm ir visai traucējoši. Mēdz apspiest savas jūtas, emocijas, vēlmes un prasības, kas rada pamatīgu spriedzi. Vecākiem jāmāca trešās dekādes Jaunavām būt atklātākām, izrunāties ar sev tuviem cilvēkiem, nekautrēties lūgt padomu vai aizstāvēt savu taisnību. Jāmāca analizēt sevi, savas spējas, dusmu vai baiļu iemeslus. Jābūt vienkāršākām, jo samākslotība tikai kaitēs saskarē ar apkārtējo vidi.

Saderība

Jaunavas kopdzīve būs laimīga ar Vērsi un Mežāzi. Vislabākā ir Jaunavas savienība ar Vērsi. Abas šīs Zemes zīmes ir praktiskas pēc dabas, ar vienādiem uzskatiem un ļoti līdzīgi domājošas. Drošākais pamats viņu attiecībām ir stabila un laimīga ģimenes dzīve. Zināmi mīnusi ir tie, ka Vērsis ir emocionālāks un šajā savienībā var būt cietējs, ja Jaunava nepievērsīs tam lielāku uzmanību. Savukārt Vērsim būtu jāpārvar savs slinkums. Šajā savienībā būtu jāizvairās no ikdienas rutīnas. Biežāk jāapmeklē kādi pasākumi, vairāk vienam ar otru jādalās. Tomēr neskatoties arī uz mīnusiem, šī ir ideāla savienība. Arī finansiālajā ziņā viņiem problēmu nebūs. Jaunava var labi sadzīvot arī ar Mežāzi, bet šajā savienībā lielāks ieguvējs būs Mežāzis. Neļaujiet viņam uz sava rēķina taisīt karjeru. Arī viņiem ir kopīgas domas par budžeta veidošanu, un starp abiem pastāv spēcīgas fiziskas attiecības. Šajā savienībā Jaunavai būtu jāizvairās no tai piemītošās tieksmes kritizēt. Meklējiet kopīgus draugus un pielāgojieties viens otram cik vien varat. Parasti mīlestība šo cilvēku starpā uzplaukst acumirklī. Viņi ciena viens otra uzskatus, un labprāt sapņo par komfortu. Abi pēc dabas ir uzticīgi, tāpēc greizsirdības scēnas nav gaidāmas. Draudzība iespējama ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Savukārt sekss − ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Bet Jaunavas sievietei arī ar Svariem, Skorpionu un Ūdensvīru. Darbā labi sastrādāsieties ar Vērsi, Dvīņiem, Vēzi, Jaunavu un Mežāzi.

Veselība

Cilvēka organismā Jaunava valda pār vēdera dobumu un iekšējiem orgāniem. Pēc izskata Jaunavas ir vai nu skaistas, vai, tieši pretēji - neglītas, nereti pat nepareizi veidotas un parasti nav pārāk garas. Fiziskā ziņā viņas dažreiz ir nedaudz atpalikušas, jo vēlu attīstās. Tomēr, sasniedzot pusaudžu gadus, Jaunavas panāk savus vienaudžus. Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši ir veselīgi. Viņi vienmēr ievēro diētu un gādā par savu ķermeni, regulāri trenējot to. Nogurumu Jaunavai visbiežāk izraisa pārliekā strādāšana un tai sekojošā nervu pārslodze. Tomēr Jaunava jau nav tā, kuru sastapsiet ārsta uzgaidāmajā telpā. Viņa reti slimo un vēl retāk iet pie ārsta, labāk gaida, līdz slimība pāriet. Plaušas un muskuļi Jaunavām nav pārāk labi attīstīti, toties lieliskā nervu sistēma un pašsavaldīšanās palīdz Jaunavai tikt galā ar šīm nepilnībām. Jaunavām raksturīgais pedantisms izraisa viņās bailes no netīrības, mikrobiem, saslimšanas. Šā iemesla dēļ Jaunavas reizēm atsakās no seksuāliem kontaktiem. Jaunavas uzskata, ka, nododamās pasaulīgiem priekiem, ir izpelnījušās dieva dusmas un līdz ar to slimību. Jaunavai iespējamas biežas vēdera sāpes un zarnu spazmas, no kuriem gan uz laiku var atbrīvoties, bet ne izārstēties. Tas tāpēc, ka šīs vainas pārsvarā izraisa nervi, uztraukumi. Galvenais, ko Jaunavai būtu jāievēro, ir pareizs uzturs, diēta un jāseko, lai regulāri izietu vēders. Jaunavai vajadzētu daudz laika pavadīt svaigā gaisā, ieviešot regulāras pastaigu reizes pirms gulētiešanas.

Talismani

Smaragds, jašma, kristāls, safīrs, granāts − nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols, jašma − nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). Baltais hovlīts jeb baltais tirkīzs, jašma (gremošana, vielmaiņa, svars) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Ahāts un kalnu kristāls (veiksme biznesā),