Top.LV

svari

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie Svari, kuri dzimuši laikā no 24. septembra līdz 2. oktobrim, skaitās pirmās dekādes Svari. Šie Svari ir ārkārtīgi jūtīgi, impulsīvi, viņiem piemīt intuīcija, sakāpināta uztvere. Varbūt reizēm sajūt pat šķietami netveramo. Ir laba atmiņa, bet nelaime tāda, ka viņi pārāk ilgi atceras ne vien labo, bet arī slikto. Dzīvē bieži vien krīt galējībās. Viņiem ir grūti pieņemt lēmumus, bet, kad tas izdarīts, neviens nespēj tos pārliecināt par ko citu, piespiest mainīt savus uzskatus. Viņi apvieno sevī divus cilvēkus - vienu jauku, maigu, piekāpīgu un otru - spītīgu un nepieejamu kā cietoksnis. Kamēr šie Svari nespēs sadzīvot harmonijā ar savām divām pusēm, tikmēr lieki cerēt, ka viņiem būs viegli kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Otrās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 3. - 12. oktobrim, skaitās otrās dekādes Svari. Spēcīgi izpaužas Saturna ietekme, šajā laikā dzimušie nes sevī kādu postošu spēku. Leģenda par Saturnu, kas aprij pats savu bērnu, nereti iemiesojusies kādā no otrās dekādes Svariem. Cenšoties sev piesaistīt vēlamo personu, viņi to drīzāk no sevis atgrūž vai pat iznīcina. Šiem cilvēkiem piemīt īpašība radīt strīdus situācijas, sadursmes, asaras. Darbā viņi ir čakli un nav ambiciozi. Viņi ļoti nopietni ķeras pie jebkura darba, jo baidās no atbildības. Šie Svaru zīmes pārstāvji ir uzticīgi, godīgi savos solījumos un naudas lietās. Jums jācenšas dzīvi uztvert ne tik nopietni, mazāk jāņem visu pie sirds. Trešās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. - 22. oktobrim, skaitās trešās dekādes Svari. Atšķirībā no pārējās dekādēs dzimušajiem Svaru zīmes pārstāvjiem, viņi ir samērā līdzsvarotas personības. Šie Svari ir pozitīvi tēli, apveltīti ar augstu goda apziņu un spēju saprast apkārtējos. Mīl kārtību, mieru un harmoniju, tāpat kā pārējie Svaru zīmes pārstāvji. Necieš, ja kāds strādā pavirši vai nav kompetents lietā, ko pārstāv. Viņiem piemīt ass prāts, labas runas dotības un prasme rast izeju no sarežģītām situācijām. Labi izprot situāciju, māk analizēt, skaidri spriest. Līdz ar to viņi labi var orientēties cilvēkos un notikumos. Ir laipni, patiesi, godīgi, labvēlīgi pret apkārtējiem, tāpēc ir gaidīti viesi un jauki kolēģi. Vieņiem patīk filozofēt, bet var arī loģiski spriest.

Saderība

Svari ir diezgan izvēlīgi un savu laulības dzīvi var veidot tikai ar divām zīmēm − Dvīņiem un Ūdensvīru. Svaru attiecības ar Ūdensvīru ir visai rosinošas. Ne visas viņu rakstura īpašības sakrīt, bet tomēr viņiem nav grūti vienoties par vienu kopsaucēju. Viņiem abiem patīk atrasties sabiedrībā, un abi ir diezgan neparasti cilvēki. Arī mājas dzīvē viņiem nav garlaicīgi, jo viņi bieži uzņem ciemiņus. Vienīgi Svari ir pārāk sentimentāli, un tāpēc viņiem reizēm ir grūti izprast Ūdensvīra loģisko pieeju visām lietām. Mīlestībā abiem nepieciešama lielāka fantāzija. Svari un Dvīņi ir ļoti līdzīgi savā būtībā, abi svārstīgi un it kā dubultas personības. Šī ir brīnišķīga savienība, kurā abi partneri centīsies sagādāt viens otram arvien jaunas izjūtas un pārsteigumus. Brīžiem Svariem nepatiks Dvīņa vieglprātība, bet viņi ir pārāk lieli diplomāti, lai liktu to manīt. Viņiem abiem patīk ceļot, ir saskaņa arī intīmajā dzīvē. Dvīnim jāiemācās uzklausīt un izprast savu partneri, tad viss būs vienkārši lieliski. Svari var veidot draudzību ar Aunu, Dvīņiem un Zivīm. Seksā viņi sader ar Aunu, Vēzi, Svariem un Strēlnieku. Savukārt darba attiecības labi veidosies ar Jaunavu, Ūdensvīru un Dvīņiem.

Veselība

Svari cilvēka organismā valda pār nierēm un jostasvietu. Svaru ārējais veidols nereti ir visai mānīgs. Viņi izskatās labi paēduši un veselīgi, tomēr kopumā kā zīme ir diezgan slimīgi. Svaru vīrieši parasti ir skaisti un stalti, augumā padevušies. Bet sievietes slaidas, ar juteklisku muti, lielām acīm un vijīgiem matiem. Svari ir veseli tik ilgi, kamēr dzīvo harmonijā ar apkārtējiem. Viņi nespēj pretoties slimībām. Svaru galvenie ienaidnieki ir aukstums un drēgnums. Ja viņi ir saslimuši, tad mīl, ka par tiem rūpējas gluži kā par bērniem. Reizēm viņi pat ir gatavi simulēt, lai tikai izpelnītos līdzjūtību. Svaru veselības spogulis ir ādas krāsa, īpaši ap acīm. Nevienai zīmei nav tik nelabvēlīga alkohola ietekme kā Svariem. Viņiem īpaši jāvairās no tā lietošanas, jo iespējama pat saindēšanās. Tāpat Svariem jāizvairās no asiem ēdieniem ar dažādām specijām. Kaitīgi lietot etiķi, skābes, citrusus, sāļus. Svaru vispārējo fizisko stāvokli pasliktina nervu pārslodzes, uztraukumi. Viņu nervu sistēma nav pārāk spēcīga. Reizēm šie nervu uztraukumi padara Svarus par īstiem īgņām, kuri izjūt nepatiku pret viduvējiem cilvēkiem, pret dzīves ikdienu, pelēcību. Reizēm Svariem ir slikta asinsrite, zems asins spiediens un enerģija zem normas. Tāpat iespējama saslimstība ar radikulītu, reimatismu. Viņiem nepieciešams turēt kājas siltumā. Svariem ieteicams dzīvot vienmērīgā, labāk siltā klimatā, patīkamā atmosfērā, lai apkārt būtu ziedi ( īpaši rozes ) un acij tīkami priekšmeti. Tāpat svarīgi, lai Svariem apkārt būtu mīloši cilvēki un attiecībās ar viņiem valdītu harmonija. Nevajadzētu strādāt profesijās, kas saistītas ar nervu pārslodzi un saskarsmi ar ķimikālijām. Svariem ieteicams spēlēt tenisu un slidot. Bet vismaz reizi vai divas mēnesī būtu ieteicams ļaut sevi izmasēt.

Talismani

Dimants, berils, 'acveidīgie' (tīģeracs, kaķacs, vanagacs), kristāls (tā paveidi − ametists, rozā kvarcs, dūmakainais kristāls), opāls − nosaka zodiaks. Safīrs, ahāts, pērles − nosaka valdošo planētu ietekme (Venēra). Karneols (asinsrite), amazonīts un lazurīts (nervu sabrukums) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī korallis, zaļā jašma, adulārs.