Top.LV

 Tautas medicīnas akadēmija

Neformālās izglītības apmācības programma


Parapsiholoģijas fenomenu pielietošana dziedniecība un tautas medicīnā

 

Parapsiholoģijas studijas kursa programmas

 

• Bioenerģētika - Bioenerģijas un enerģijas plūsmu vadīšana, enerģijas kanālu tīrīšana, organisma enerģētiskā uzlādēšana veselības atgūšanai, enerģētiskā dziedināšana, kosmoenerģētika, reiki un bioenerģija, enerģētiskais vampīrisms, aizsardzība u.c.
• Ekstrasensorika - Ekstrasensi un ekstrasensorika, ekstrasensorās uztveres  un iedarbības prasmes, parapsiholoģija un gaišredzība, ekstrasensorika un dziedināšana, ekstrasensorika un maģija, gribas izpilde. 
• Gaišredzība - Zināšanu saņemšana, par ārpasaules objektīvajiem notikumiem, nepamatojoties uz zināmajiem jūtu orgāniem un prātu. Paredzēšana – īpašs gaišredzības veids, kurš attiecas uz nākotnes notikumu pareģošanu. Telepātija – sazināšanās ar domu palīdzību starp to, kas nodod informāciju un to, kas to pieņem. Retrospekcija – spēja redzēt pagātnes notikumus, precīzi tos aprakstīt. Iintrospekcija – vizuāla objektu, parādību, procesu novērošana cilvēka ķermenī, ar domu (paranormālo) redzējumu. Psihometrija – jebkādas informācijas, par cilvēku, saņemšana, izmantojot kādu priekšmetu, fotogrāfiju.
• Baltā maģija - Atbrīvošana no visu veidu kaitējumiem, ļaunās acs, lāstiem, pieburšanas. Pūšļošana, amuleti, talismani, aizsardzības piekariņi, vientulības un bezlaulības vainaga likvidēšana, naudas un veiksmes pieburšana, kompleksu, baiļu, seksuālās disfunkcijas un citu problēmu likvidēšana, maģiskā aizsardzība u.c. Gribas izpilde - Savu vēlmju un vēlēšanos sasniegšana manipulējot ar realitāti, iespēja kontrolēt likteni.
• Biolokācija - Rīkstniecība, radiestēzija – pazemes ūdeņu, rūdas, tukšumu u.c. atrašana, ar roku vai indikatoru palīdzību (saliekta metāliska stieple, svārsts, kārkls). Anomālo zonu meklēšana un izpēte.
• Karma un reinkarnācija - Karmas likums saka, ka katra doma un emocija, kuru jūs raidāt citu cilvēku virzienā, kādā brīdī tādā pašā mērā atgriezīsies pie jums. Karma attīstās caur daudzām iepriekšējām dzīvēm, bet darbojas arī tieši šeit un tagad – katrā mūsu eksistences sekundē. Cilvēks ir visas pieredzes summa, kas uzkrāta visu viņa iepriekšējo dzīvju laikā un kas atspoguļojas arī pašreizējā dzīvē. Karmas jēdziens ir cieši saistīts ar jēdzienu reinkarnācija, daudzām dvēseles pārdzimšanām. 

 


Dziedniecības studijas 

 

Dziednieku skola

 

• Psi dziedniecība. Dziednieki un dziedināšana: bioenerģetiskā dziedināšana, maģiskā dziedināšana, astrālā dziedināšana, dziedināšana izmantojot fotoattēlu, garīgā dziedināšana, karmiskā dziedināšana, dziedināšana un aizsardzība u.c.
• Diploms par iegūto profesionālo kvalifikāciju. Iespējama sertifikāta saņemšana (ar tiesībām praktizēt par dziednieku).
 

 

 

 

Tautas medicīnas centrs
Dziednieku ētikas kodekss