Top.LV

vērsis

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Vērša zīmē dzimušo raksturojums. Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 21. aprīļa līdz 30. aprīlim, skaitās pirmās dekādes Vērši. Pirmajā dekādē dzimušie Vērši ir pretrunu pilni, viņu ārējais tēls bieži vien ir maldinošs. Patiesībā viņi ir labāki nekā izliekas. Šie Vērši vienmēr gatavi palīdzēt nelaimē nonākušam un spēj novērst nelaimi jau ar savu klātbūtni vien. Pats Vērsis īstu laimi atrod tikai saskanīgā laulības dzīvē. Tomēr gadās, ka bieži vien viņš pārcenšas, būdams pārāk izpalīdzīgs, pretim nākošs un ieinteresēts par visu, kas skar partnera dzīvi, reizēm kļūdams pat uzmācīgs. Ir ļoti praktisks, var nodarboties ar biznesu, sadzīves labiekārtošanu, taisnības meklējumiem. Daži šajā dekādē dzimušie kļūst par patiesiem ģēnijiem. Otrās dekādes Vērša zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 1. līdz 10. maijam, skaitās otrās dekādes Vērši. Šie Vērša tipa cilvēki ir diametrāli pretējas personības, kas nepazīst vidusceļa un krīt galējībās. Bieži vien viņiem pietrūkst uzņēmības, neatlaidības, uznāk melanholijas brīži. Sabiedrībā šī tipa cilvēki ir iecienīti, jo prot pielāgoties, bet tikai līdz brīdim, kamēr tas ir viņiem izdevīgi vai arī viņi panāk savu. Varētu būt liela popularitāte pie pretējā dzimuma, bet sakari nepastāvīgi. Trešās dekādes Vēršu raksturojums Tie Vērši, kas dzimuši laikā no 11. līdz 20. maijam, skaitās trešās dekādes Vērši. Šī tipa cilvēkiem piemīt liels gribasspēks, viņi var gūt dzīvē lielus panākumus. Jāmācās pievērsties svarīgākajam, jo padodas daudz kas. Ir uzcītīgi, uzticīgi, prot attīstīt jebkuras nepieciešamās īpašības, lai veiktu konkrēto uzdevumu. Nav nekā tāda, ko viņi nevarētu sasniegt, ja vien vēlētos. Dzīvē lēnām, bet neatlaidīgi kāpj uz augšu. Mīlā viņiem nepieciešams saprotošs, līdzvērtīgs partneris, pelēcību sev blakus viņi necietīs.

Saderība

Kā Vērša vīrieši, tā arī Vērša sievietes vislabāk sader ar Jaunavām, Mežāžiem un Vēžiem. Vērša savienībā ar Jaunavu abi partneri ir ļoti praktiski. Domstarpības finansiālajā jomā nav gaidāmas. Vērsim patīk būt uzmanības centrā, bet Jaunavai savukārt patīk apčubināt savu izredzēto. Tāpat abiem ir svarīga ģimenes dzīve. Vienīgi Jaunavai vajadzētu piebremzēt savu kritiku, jo Vērsis to necieš. Abi bieži būs aizņemti darbā, tāpēc nepārmetīs viens otram brīvā laika trūkumu. Ja abiem netrūks pacietības, tad šī savienība būs ļoti veiksmīga. Attiecībās Vērsis - Mežāzis valdīs harmonija un sapratne. Šo pārīti gaida rāma un saskanīga kopdzīve. Viņus tuvinās garīgā pasaule un tas, ka abi tiecas pēc stabilas un laimīgas ģimenes dzīves. Vērsim jācenšas atvieglot Mežāža iespējamās raizes, bet Mežāzim jārūpējas, lai Vērsītis nenoraujas no valga. Vērsi ar Vēzi vieno vēlme pēc kopīga ģimenes pavarda, mīlestība uz bērniem. Viņi daudz laika veltīs, lai savu māju pārvērstu par omulīgu ligzdiņu, kur patverties grūtos brīžos. Ar Vērša atbalstu Vēzis var taisīt veiksmīgu karjeru. Šī savienība kļūst veiksmīgāka dienu no dienas, abiem partneriem pielāgojoties viens otram. Viens gan ir jāielāgo, Vērsis nedrīkst uzspiest Vēzim intīmas attiecības, ja otrs to nevēlas.

Veselība

Vērsis ķermenī valda pār kaklu un rīkli, tie viņam arī visvairāk jāsargā. Vērsis reti kad sūdzas par savu veselību, un apkārtējie var nezināt, ka viņš ir ļoti smagi slims. Viņš sāpes pacieš bez vaimanām. Arī Vērsis līdzīgi Aunam mīl pats cīnīties ar slimībām, ilgi vilcinās, līdz dodas pie ārsta. Tomēr, nonācis tā rokās, izpildīs visus norādījumus precīzi, bez iebildumiem. Vērsis ir pacietīgs un paklausīgs pacients. Veselība viņam ir pat stiprāka nekā Aunam. Bet pēc izskata arī Vērsis ir labi veidots, bet nedaudz tendēts uz apaļumu. Sievietes parasti izceļas ar stipriem, kupliem matiem. Vērsis dzīvē izceļas ar pārmērībām - daudz strādā, tad tikpat plaši atpūšas. Viņš dzīvē vadās pēc principa - visu vai neko! Tāpēc arī mēdz sev neko neatteikt, daudz dzer, pīpē un veido neskaitāmus mīlas sakarus. Tas viss, protams, atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz Vērša veselību. Lielākā daļa viņa slimību tieši ir saistītas ar pārmērībām. Tāpat Vērsim raksturīgas depresijas, skumīgs garastāvoklis. Pēc dabas viņš ir pesimists. Starp citu, viņš lieliski pats varētu kontrolēt savu veselību, pat neļaut sev saslimt vai, tieši otrādi, - neļaut izveseļoties. Galvenokārt Vērsis mēdz slimot ar hepatītu, tuklumu, diabētu, kakla sāpēm, smadzeņu iekaisumiem, nervu slimībām, alerģijām, pārslodzes izraisītām slimībām, šizofrēniju, depresiju. Viena no vājākajām vietām Vērša ķermenī ir kakls. Viņiem būtu ieteicams nēsāt siltu šalli pat vasarā un regulāri pārbaudīties pie ārsta. Izvairieties no aukstiem dzērieniem un saaukstēšanās, turiet kājas siltumā, nesēdiet caurvējos! Vērsim ļoti svarīgi labi izgulēties un pēc darba atpūsties pie dabas. Daudzi Vērši mīl smēķēt un nespēj atradināties no šī nelāgā paraduma. Starp Vērša zīmes pārstāvjiem sastopams visvairāk homoseksuālistu. Tā kā Vērša pretējā zīme ir Skorpions, tad arī tā atstājusi zināmu iespaidu uz viņu, diemžēl šoreiz negatīvu - Vērsim iespējamas dzimumorgānu saslimšanas, īpaši jau Vēršu sievietēm. Vērsis slimo reti, bet, kad saslimst, tad ilgi nevar izveseļoties. Viņam būtu ieteicams ārstēties homeopātiski. Noteikti liela uzmanība jāpievērš regulārām sporta nodarbībām un veselīgam uzturam, jāietur diēta. Kopumā ņemot, Vērsis ir tik spēcīgs, ka varētu nodzīvot visu dzīvi bez īpašām slimībām. Vērši dzīvo ilgi.

Talismani

Ahāts, karneols, visi baltie, caurspīdīgie - nosaka zodiaks. Safīrs, smaragds, ahāts, pērles - nosaka valdošā planēta Venēra. Zilais ahāts (depresija), baltais tirkīzs (liekais svars), ametists (galvassāpes), akvamarīns (kakla sāpes) - nosaka veselības problēmas. Rozā kvarcs (palīdz mīlas jomā) - nosaka tas, ka Vēršiem bieži vien šajā ziņā ir problēmas. Tirkīzs, kalnu kristāls (palīdz tikt pie naudas, bagātības). Rubīns (vadoņu akmens) - nosaka rakstura īpašības (Vērsis ir taisnības cīnītājs).