Top.LV

Dvīņi

Zīmes raksturojums


Pirmās dekādes Dvīņa zīmē dzimušo raksturojums Pirmās dekādes Dvīņi (21. - 31. maijs) ir mierīgi, neuzbāzīgi, viņus viegli apmānīt. Bieži vien vinņi nenovērtē savas spējas, un apkārtējie to redz un izmanto savtīgās interesēs. Šajā laikā dzimis cilvēks ir solīds, ar augstu morāli apveltīts. Ir pacietīgs, prot iedziļināties sīkumos. Tomēr reizēm smalki izanalizē vienu lietu, bet palaiž garām daudzas citas. Varētu padoties administratīvās, finanšu un organizatoriskās lietas. Jāatbrīvojas no paša radītajiem kompleksiem, jānovērtē savas spējas. Otrajā dekādē dzimušo Dvīņu raksturojums Otrās dekādes Dvīņi (1. - 10. jūnijs) ir līdzjūtīgi, spēj mazināt citu cilvēku ciešanas, tāpēc bieži strādā atbilstošās profesijās. Nav izslēgts dziednieka talants. Nereti izvēlas netradicionālu vai neievērojamu darbu. Viņiem mēdz būt nevaldāma daba. Jāmācās sevi savaldīt, jāmeklē sevī labās īpašības. Ja nemācēs rast iekšēju līdzsvaru, sagraus savu un līdzcilvēku dzīvi. Bet līdzko sāks iet pareizo dzīves ceļu, kļūs nesavtīgs, apvaldīs negatīvās tieksmes, tā viņa dzīve un arī veselības stāvoklis strauji uzlabosies. Ja šis Dvīnis pēc dabas ir labdabīgs, tad jau ar savu eksistenci vien jau izdaiļo pasauli. Trešās dekādes Dvīņa zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savu dzimšanas dienu svin laikā no 11. - 20. jūnijam, skaitās trešās dekādes Dvīņi. Trešās dekādes Dvīņi ir stipri, veiksmīgi un pievilcīgi. Viņiem piemīt dzīvesprieks, izturība un augstas izdzīvošana spējas. Labi, ja šāds cilvēks ir jūsu draugs, slikti, ja ienaidnieks. Jebkuros apstākļos šīs dekādes Dvīnis nodrošinās sev bezrūpīgu eksistenci, liekas, reizēm viņam nauda nāk no zila gaisa. Var gadīties, ka dažreiz pārvērtē savas spējas vai gaida kaut ko nokrītam no gaisa, nemaz nepieliekot pūles. Var būt laipni, uzmanīgi, maigi, kaut gan nav izslēgts, ka tā ir tikai maska, lai panāktu savu. Nav izslēgts, ka reizēm kļūst pārāk egoistiski, pašpārliecināti, pret citiem izturas ar nicinājumu. Līdzko negatīvās iezīmes ņem virsroku, tā Dvīnis zaudē savu šarmu un viņu sāk vajāt neveiksmes. Ja dzīvi un apkārtējos uztver tādus, kādi tie ir, kā arī paši neizliekas labāki, kā ir patiesībā, tad dzīvē var ieņemt augstus posteņus. Der politika, sociālās zinātnes.

Saderība

Dvīnis laulībā vislabāk sader ar savu paša zīmi, Lauvu, Svariem un Ūdensvīru. Divi Dvīņi ir kā radīti viens otram, viņi var būt gan draugi, gan mīļākie, gan arī laulātie. Īpaši labi viņiem saskan garīgajā jomā. Abi atbalsta brīvus uzskatus. Dvīņi bieži strīdas savā starpā, bet uz viņiem noteikti var attiecināt teicienu: 'kas mīlējās, tas ķīvējās'. Abiem ir kopīgas vēlmes, un viņi daudz laika pavada kopā. Parasti šī savienība ir vienkārši ideāla, bet, kā jau jebkuras attiecības, prasa izturību. Dvīņa un Lauvas savienībā noteicošā ir abu partneru pielāgošanās spēja. Šī nav viegla savienība, un, kas ļoti interesanti, stipru to padara tieši nemitīgā sarežģījumu pārvarēšana. Vēlama ir arī Dvīņa savienība ar Svariem, jo viņi abi pārstāv Gaisa stihiju, tātad ir līdzīgi. Abi pastāvīgi atradīsies sabiedrībā, kā arī respektēs viens otra personisko brīvību. Attiecības stiprina tas apstāklis, ka abi nemitīgi rūpējas par savstarpējo saskaņu. Ir iespējama Dvīņa savienība ar Ūdensvīru. Tomēr šeit ir jārēķinās ar dažām nesaskaņām. Pirmkārt, Dvīnim nepatiks, ka Ūdensvīrs tik daudz laika velta svešu problēmu risināšanai, un, otrkārt, Ūdensvīrs var traucēt Dvīņa karjeru. Reizēm Dvīnim šķitīs, ka vajag kaut ko mainīt, bet viņam nebūs laika to darīt. Draudzība, sekss un darba attiecības. Dvīņu sieviete var draudzēties ar Lauvu, Svariem, Ūdensvīru, bet Dvīņu vīrietis ar Vērsi, Lauvu, Svariem, Strēlnieku un Ūdensvīru. Seksuālas attiecības abiem iespējamas ar Aunu, Dvīņiem, Lauvu, Svariem un Strēlnieku. Bet darbā Dvīnis varēs sastrādāties ar Lauvu, Jaunavu un Ūdensvīru.

Veselība

Dvīnis cilvēka organismā valda pār kaklu, plaušām un pleciem. Šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgs slaids, pat kalsns augums, un viņiem nedraud aptaukošanās. Sava kalsnuma dēļ Dvīņi nereti mēdz salt. Kopumā ņemot, Dvīņiem ir samērā laba veselība. Pati lielākā Dvīņu problēma ir tā, ka viņi nemāk atslābināties, tāpēc cieš no bezmiega. Īpaši grūti viņiem aizmigt pēc lielas slodzes. Šī paša iemesla dēļ viņiem iespējamas nervu pārslodzes. Dvīņiem jāmācās atslābināties!!! Merkūrija iespaidā Dvīņiem iespējami runas defekti un garīgs atpalikums. Visbiežāk sastopamās slimības ir šādas: astma, plevrīts, plaušu slimības, nervu slimības, alerģija (no zālēm), saaukstēšanās. Tāpat nav izslēgtas arī galvassāpes un reimatisms, artrīts vai kuņģa slimības. Ar Dvīņiem biežāk nekā ar citiem gadās dažādi nelaimes gadījumi. Sargieties no traumām un neriskējiet bez iemesla! Dvīņi ir sabiedrības cilvēki, tāpēc, ilgstoši uzturoties vienatnē, var sākt slikti justies un pat saslimt. Garlaicība ir viņu lielākais ienaidnieks. Dvīņiem nav ieteicams aizrauties ar gaļas ēdienu lietošanu. Dvīņiem jāuzmanās no saindēšanās ar ēdienu un zālēm. Nevajadzētu nodarboties ar ārstēšanos mājas apstākļos. Lai pasargātu sevi no saslimšanas, Dvīnim būtu jāievēro šādas lietas - jāseko savai veselībai, pēc iespējas vairāk jāuzturas svaigā gaisā un jāsauļojas. Tāpat ieteicams izvairīties no visa veida stresiem darbā un mājās, kā arī daudz uzturēties sabiedrībā, bet tikai sev patīkamu cilvēku lokā.

Talismani

Topāzs, berils, visi sarkanie (jašma, granāts, rubīns) − nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols − nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). Jaunais džadīts (ārstē bezmiegu), ametists (mazina galvassāpes) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas.